Прием на ученици в V клас – 2018 / 2019

За учебната 2018/2019 година 10. СУ „Теодор Траянов“ осъществява прием на ученици в V клас:

  •  2 паралелки по 26 ученици
  • Избираеми учебни предмети:
    – Български език и литература
    – Руски език
    – Математика
    – Информационни технологии
  • Факултативни учебни часове по Френски език
    За първи път от тази учебна година в V клас се предлага целодневно обучение, организирано в 1 група от 26 ученици. Заявления за включване в групата се подават от родителя (настойника) на ученика до 15.06.2018 год.

Прием на ученици в VIII клас

За учебната 2018/2019 година 10 СУ „Теодор Траянов“ осъществява прием на ученици в VIII клас с профил „Обществени науки“ и разширено изучаване на Английски език.
Профилиращи предмети:
1. История и цивилизация
2. География и икономика

График на дейности:

Download (PDF, Unknown)

Обхват

Разпределение по блокове в район „Младост 1“, които са определени за обхват на 10 СУ „Теодор Траянов“ за прием в 1 клас за учебната 2018 / 2019г.

Бл. 55, Бл. 56, Бл.57, Бл.58, Бл.59, Бл.60, Бл.61, Бл. 61А, Бл.61В, Бл.62, Бл.63, Бл. 64, Бл. 65,Бл. 66, Бл. 67, Бл. 68, Бл. 69, Бл. 70, Бл.70А, Бл. 71, Бл.71А, Бл. 72, Бл.72А, Бл.73, Бл.74, Бл.74А, Бл. 75, Бл. 75А, Бл. 76, Бл. 77, Бл. 78, Бл. 79, Бл. 79А, Бл. 79Б, Бл. 79В, Бл.61Д

Списък с учебници

Списък с учебници – 9 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

ПредметАвториИздателство
1.Български езикТатяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2.ЛитератураВиолета Герджикова, Аделина Ангушева, Маргарет Димитрова„Просвета“
3.Английски езикGateway A2 Student’s Book„MacMillan“
4.Руски езикГоризонт – 1„Велес“
5.МатематикаЧавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
6.Информационни технологииИвайло Иванов„Нова звезда“
7.История и цивилизацияпроф. Андрей Пантев

и колектив

„Просвета“
8.География и икономикаНено Димов,

Люсила Цанкова,

Емилия Лазарова

„Просвета“
9.Биология и здравно образованиеДоц. М. Шишиньова,

Р. Димков,

М. Оджакова,

Ир. Враджалиева,

Л. Банчева

„Анубис“
10.Химия и опазване на околната средаПавлова„Педагог 6“
11.Физика и астрономияМаксим Максимов,

Г. Христакудис

„Булвест 2000“
12.Психология и логикаПсихология – Столя Стоицева

Логика – Ана Бешкова, Лидия Лазарова

„Просвета“

 

„Просвета“

13.Изобразително изкуствоДраган Немцов,

Чавдар Попов

„Булвест 2000“

 

Списък с учебници – 10 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

ПредметАвториИздателство
1.Български езикТатяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2.ЛитератураАлександър Шурбанов, Николай Звезданов, Николай Чернокожев„Просвета“
3.Английски езикNew Headway, Pre-Intermediate, 4-th edition„Oxford UP“
4.Руски езикГоризонт – 3„Велес“
5.МатематикаЧавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
6.Информационни технологииИвайло Иванов„Нова звезда“
7.История и цивилизацияХристина Мирчева

и колектив

„Анубис“
8.География и икономикаНено Димов,

Люсила Цанкова,

Емилия Лазарова,

Христо Ганев

„Просвета“
9.Биология и здравно образованиеДоц. М. Шишиньова,

Р. Димков,

М. Оджакова,

Ир. Враджалиева,

Л. Банчева

„Анубис“
10.Химия и опазване на околната средаГеорги Нейков,

Стефан Караиванов

„Булвест 2000“
11.Физика и астрономияМаксим Максимов,

Г. Христакудис

„Булвест 2000“
12.Етика и правоСергей Герджиков„Екстрем“
13.Изобразително изкуствоДраган Немцов,

Чавдар Попов

„Булвест 2000“

 

 

Списък с учебници – 11 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

 

ПредметАвториИздателство
1.Български езикТатяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2.ЛитератураИнна Пелева,

Албена Хранова

„Просвета“
3.Английски езикGateway B1 Student’s Book„MacMillan“
4.МатематикаЧавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
5.Информационни технологииПетя Чолакова,

Мариана Дербатова

„Просвета“
6.История и цивилизацияпроф. Васил Гюзелев

и колектив

„Просвета“
7.География и икономикаНено Димов,

Петър Стоянов,

Христо Ганев,

Златка Пиронкова,

Емилия Лазарова

„Просвета“
8.Физика и астрономияМаксим Максимов,

Г. Христакудис

учебник от 10-ти клас

„Булвест 2000“
9.ФилософияИван Колев„Просвета“
10.Изобразително изкуствоДраган Немцов,

Чавдар Попов,

Румен Захариев

„Булвест 2000“

 

 

Списък с учебници – 12 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

 

ПредметАвториИздателство
1.Български езикТатяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2.ЛитератураИнна Пелева,

Албена Хранова

„Просвета“
3.Английски езикNew Headway, Pre-Intermediate, 4-th edition„Oxford UP“
4.МатематикаЧавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
5.Информационни технологииЕлектронен учебникЕлектронен учебник
6.История и цивилизацияАлександър Кертин„Просвета“
8.Физика и астрономияМаксим Максимов,

Г. Христакудис

учебник от 10-ти клас

„Булвест 2000“
9.Свят и личностМайя Грекова„Просвета“
10.Изобразително изкуствоДраган Немцов,

Чавдар Попов,

Румен Захариев

„Булвест 2000“

 

 

 

ВАЖНО!!!!

РЕЗУЛТАТИ ОТ СЕДЕМНАДЕСЕТИЯ СОФИЙСКИ МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР


Редовна сесия за учениците на самостоятелна форма на обучение – юли 2015 г.

поправителни изпити на самостоятелна форма на обучение юни 2015 -- 1 поправителни изпити на самостоятелна форма на обучение юни 2015 - 2


 График за провеждане на изпити на ученици 5-8 клас, без оценка, юни 2015 г.

bez_ocenka 5-8 klas juni 2015  График изпити на ученици без оценка 5-8 клас юни 2015 г


 Поправителни изпити юни 2015

Поправителни изпити сесия ЮНИ 2015 Поправителни изпити сесия ЮНИ 2015 - 2

 

педагогически съвет прием 1 педагогически съвет прием 2


Приети деца и ученици на второ класиране

Списък на приетите ученици и деца на второ класир


 Свободни места само 10 ПГ – 5г.