Category Archives: За ученици

Списък с учебници

Списък с учебници – 9 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

Предмет Автори Издателство
1. Български език Татяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2. Литература Виолета Герджикова, Аделина Ангушева, Маргарет Димитрова „Просвета“
3. Английски език Gateway A2 Student’s Book „MacMillan“
4. Руски език Горизонт – 1 „Велес“
5. Математика Чавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
6. Информационни технологии Ивайло Иванов „Нова звезда“
7. История и цивилизация проф. Андрей Пантев

и колектив

„Просвета“
8. География и икономика Нено Димов,

Люсила Цанкова,

Емилия Лазарова

„Просвета“
9. Биология и здравно образование Доц. М. Шишиньова,

Р. Димков,

М. Оджакова,

Ир. Враджалиева,

Л. Банчева

„Анубис“
10. Химия и опазване на околната среда Павлова „Педагог 6“
11. Физика и астрономия Максим Максимов,

Г. Христакудис

„Булвест 2000“
12. Психология и логика Психология – Столя Стоицева

Логика – Ана Бешкова, Лидия Лазарова

„Просвета“

 

„Просвета“

13. Изобразително изкуство Драган Немцов,

Чавдар Попов

„Булвест 2000“

 

Списък с учебници – 10 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

Предмет Автори Издателство
1. Български език Татяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2. Литература Александър Шурбанов, Николай Звезданов, Николай Чернокожев „Просвета“
3. Английски език New Headway, Pre-Intermediate, 4-th edition „Oxford UP“
4. Руски език Горизонт – 3 „Велес“
5. Математика Чавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
6. Информационни технологии Ивайло Иванов „Нова звезда“
7. История и цивилизация Христина Мирчева

и колектив

„Анубис“
8. География и икономика Нено Димов,

Люсила Цанкова,

Емилия Лазарова,

Христо Ганев

„Просвета“
9. Биология и здравно образование Доц. М. Шишиньова,

Р. Димков,

М. Оджакова,

Ир. Враджалиева,

Л. Банчева

„Анубис“
10. Химия и опазване на околната среда Георги Нейков,

Стефан Караиванов

„Булвест 2000“
11. Физика и астрономия Максим Максимов,

Г. Христакудис

„Булвест 2000“
12. Етика и право Сергей Герджиков „Екстрем“
13. Изобразително изкуство Драган Немцов,

Чавдар Попов

„Булвест 2000“

 

 

Списък с учебници – 11 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

 

Предмет Автори Издателство
1. Български език Татяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2. Литература Инна Пелева,

Албена Хранова

„Просвета“
3. Английски език Gateway B1 Student’s Book „MacMillan“
4. Математика Чавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
5. Информационни технологии Петя Чолакова,

Мариана Дербатова

„Просвета“
6. История и цивилизация проф. Васил Гюзелев

и колектив

„Просвета“
7. География и икономика Нено Димов,

Петър Стоянов,

Христо Ганев,

Златка Пиронкова,

Емилия Лазарова

„Просвета“
8. Физика и астрономия Максим Максимов,

Г. Христакудис

учебник от 10-ти клас

„Булвест 2000“
9. Философия Иван Колев „Просвета“
10. Изобразително изкуство Драган Немцов,

Чавдар Попов,

Румен Захариев

„Булвест 2000“

 

 

Списък с учебници – 12 клас

Задължителна подготовка – учебната 2017/2018 година

 

 

Предмет Автори Издателство
1. Български език Татяна Ангелова,

Петя Костадинова,

Анета Кичукова

„Просвета“
2. Литература Инна Пелева,

Албена Хранова

„Просвета“
3. Английски език New Headway, Pre-Intermediate, 4-th edition „Oxford UP“
4. Математика Чавдар Лозанов,

Теодоси Витанов,

Петър Недевски

„Анубис“
5. Информационни технологии Електронен учебник Електронен учебник
6. История и цивилизация Александър Кертин „Просвета“
8. Физика и астрономия Максим Максимов,

Г. Христакудис

учебник от 10-ти клас

„Булвест 2000“
9. Свят и личност Майя Грекова „Просвета“
10. Изобразително изкуство Драган Немцов,

Чавдар Попов,

Румен Захариев

„Булвест 2000“

 

 

 

ВАЖНО!!!!

РЕЗУЛТАТИ ОТ СЕДЕМНАДЕСЕТИЯ СОФИЙСКИ МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР


Редовна сесия за учениците на самостоятелна форма на обучение – юли 2015 г.

поправителни изпити на самостоятелна форма на обучение юни 2015 -- 1 поправителни изпити на самостоятелна форма на обучение юни 2015 - 2


 График за провеждане на изпити на ученици 5-8 клас, без оценка, юни 2015 г.

bez_ocenka 5-8 klas juni 2015  График изпити на ученици без оценка 5-8 клас юни 2015 г


 Поправителни изпити юни 2015

Поправителни изпити сесия ЮНИ 2015 Поправителни изпити сесия ЮНИ 2015 - 2

 

педагогически съвет прием 1 педагогически съвет прием 2


Приети деца и ученици на второ класиране

Списък на приетите ученици и деца на второ класир


 Свободни места само 10 ПГ – 5г.