Годишна изложба 

на учениците от 9 , 10 , 11 клас 

профил ” Изобразително изкуство “

Изложба във фоайето 2ет. (Copy) Изложба във фоайето 1ет. (Copy) Изложба във фоайето 1 ет. (Copy)

Стефан Печев 9а (Copy) Спасия Петрова 9а клас (Copy) Силвия 10 клас (Copy) Николета 11а клас-02 (Copy) Николета 11а клас (Copy) Никол Накова 10 а (Copy) Ирина Иванова 1 а клас (Copy) Йордан Нешев 11а клас (Copy) Костадина Кръстева 10а клас (Copy) Михаела 9 а клас (Copy) Наталия 11а клас (Copy) Нермин Закария 11 а (Copy) Емилия Методиева 10 а (Copy) Емилия 11а_02 (Copy) Емилия 11а (Copy) Емилия 10 а (Copy) Емил 9 а клас (Copy) Димитър Захариев 9 а (Copy) Дария Златанова - Алекс Георгиев 2а (Copy) Виктория Богданова-Васил Василев 2а (Copy) Боби Стайков 9а (Copy) Александър Стоянов 11а (Copy) Александър Стоянов 11 а клас (Copy)

В настоящата изложба са представени творби на повече от 40 ученици от първи до дванайсети клас, работили в жанра на живописта и графиката, с акварел, темпера, пастели, туш и перо, смесена техника – всеки според начина, по който усеща и се е опитал да изрази света наоколо и вътре в него.
В изложбата е отделено място и на учениците от 9-12 клас, занимаващи се с компютърна графика: от фотоколажи, абстрактни произведения и театрални плакати, до проекти, насочени към промишления дизайн, каквито са рекламите на автомобили.
Независимо какво прави човек – ефирен акварел, експресивен портрет или фотоколаж – важно е колко любов и каква душа влага в работата си. И има ли някой до него, който да го води и да му вдъхва увереност.

[nggallery id=16]

 

Рисунки на наши ученици

за международния конкурс “Морето е живот” 

гр. Бургас, май 2015 година

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Явор Зайнелов – 6а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Николета Костова – 11 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Наталия Тодорова – 11 а клас II място
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Елена Спасова – 2 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Димитър Драгомиров – 3 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Димана Маркова – 3 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Дария Златанова – 2 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Габриела Беремска – 11 а клас III място
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Виктория Богданова – 2 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Белослава Иванова – 6 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Алекс Тенев – 2 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Александра Георгиева – 6 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Алекс Георгиев – 2 а клас
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Алекс Стоянов – 10 а клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вашият коментар